Job Type
Full-Time Regular
City
Mielec
Province
Podkarpackie Voivodeship
Country
Poland

Opis stanowiska:

  • Ustawienie i obsługa obrabiarek CNC: centra tokarsko – frezarskie, tokarki, frezarki.
  • Pomiar wykonanych detali na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Doświadczenie w ustawianiu i obsłudze obrabiarek CNC.
  • Bardzo dobra znajomość rynku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi.
  • Znajomość procesu obróbki skrawaniem oraz programów ; Haidenhain ,Mazatrol, Fanuc, Sinumerik.
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana.
  • Kreatywność, umiejętność rozwiązywania problemów, analityczne myślenie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie produkcyjnej w oparciu o umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizacji planu pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia, kursy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Date Posted
10/02/2017

Number of Openings
1